Opinie klientów

Opinie klientów

Marcin to profesjonalista. Nasze zdjęcia ślubne są niepowtarzalne, piękne. Nie mieliśmy filmu ze ślubu, jednak te zdjęcia opowiadają całą historię – co się tego dnia działo. Jednocześnie cały czas fotografa jakby nie było, a zdjęć tyyyle. Pamiątka na lata :-) Dziękujemy!

Michalina i Adam

Marcin, jesteś nie tylko profesjonalistą, ale i dużym wsparciem dla Młodej Pary. Przy Tobie każdy czuje się swobodnie, nawet w tak stresującym dniu.:)Bardzo mocno dziękujemy Ci za to, że byłeś z nami i za…cierpliwość.;)

Marta i Wojtek

Dziękujemy za piękną pamiątkę z naszego wyjątkowego dnia!!! Stres i wpadka była, ale nie z Pana strony ;) Sesją plenerową w listopadzie wszyscy byli zaskoczeni, ale są zachwyceni efektami :) Dziękujemy za porady, pomysły i za udaną współpracę. Jak najbardziej polecamy innym :)

Magdalena i Andrzej

Dziękujemy za współpracę , profesjonalna robota, wszystko odbywa się w bardzo miłej atmosferze , zdjęcia na cd jak i cały foto album to produkt z najwyższej półki… jeśli cenicie sobie łatwość, szybkość i profesjonalizm to MY polecamy Marcina w 100%, DZIĘKI! :)

Marta i Wojtek

Jeszcze raz chcielibyśmy bardzo podziękować Marcinowi za przepiękne zdjęcia ślubne. Jesteśmy również bardzo wdzięczni za pomoc w wyborze miejsca na zdjęcia plenerowe, które dzięki temu są bardzo efektowne i odzwierciedlają to, co jest w Nas najgłębiej skryte a zarazem najpiękniejsze;) Nie mogliśmy trafić lepiej, ani też wymarzyć sobie piękniejszych fotografii. Wszyscy, którzy mieli okazję je oglądać są pod ogromnym wrażeniem. Z całego serca polecamy Marcina oraz jego profesjonalne fotoreportaże i sesje plenerowe.

Magdalena i Marcin

Serdecznie dziękujemy Marcinowi za profesjonalną pracę włożoną w przygotowanie i zrealizowanie naszej sesji ślubno-weselno-plenerowej.
Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania i nieustanie budzi zachwyt wszystkich oglądających. A bezstresową i pełną humoru atmosferę sesji plenerowej do dziś wspominamy z uśmiechem na ustach. Z całego serca polecamy współpracę z Marcinem, jako świetnym fachowcem i przesympatycznym człowiekiem.

Asia i Artur

Z czystym sumieniem i z całego serca – POLECAMY! Naprawdę było warto. Wspólnie spędziliśmy 2 ślubne sesje zdjęciowe (cywilną i kościelną), a do tego plener. Coś niesamowitego! Każda z nich niepowtarzalna, a razem spędzony czas niezapomniany :) Profesjonalizm na każdym kroku. Pełne zaangażowanie, akceptacja i wyrozumiałość (a daliśmy się nieco we znaki, komary z resztą też :) ). Jeżeli mielibyśmy powtórnie wybierać…dokonalibyśmy dokładnie tego samego wyboru. Z niecierpliwością wypatrujemy kolejnej możliwości zaangażowania Marcina w następne sesje zdjęciowe – ciąża, chrzciny,… Z pozdrowieniami

Kasia i Tomek

Niezapomniana sesja zdjęciowa, w świetnej atnosferze, bezstresowo i z dużą dawką śmiechu. Wszystkim, który chcą mieć piękne i niebanalne zdjęcia z najpiękniejszego dnia w ich życiu gorąco polecamy fotografa Marcina Godlewskiego.

Ela i Marcin

Sesję kupiłam w prezencie mojej siostrze i do tej pory (minęły już 3 tygodnie) mi dziękuje :). Przy okazji sama skorzystałam z umiejętności Marcina i muszę przyznać, że sesja nie tylko była bardzo profesjonalna, ale również przeprowadzona w przemiłej atmosferze. Marcin potrafi nawijać jak najęty, dlatego zdjęcia wyszły i mnie, i mojej siostrze bardzo naturalne, swobodne i radosne – takie, jakie miały być.

Urszula

Współpraca z Marcinem była prawdziwą przyjemnością. Jako, że tematem była sesja bieliźniana, bardzo ważne było dla mnie poczucie komfortu i brak skrępowania. Marcin błyskawicznie przełamał początkowy stres, co świadczy o jego profesjonalizmie i wyczuciu. Wyniki sesji przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Zdjęcia są delikatne i kobiece, dokładanie takie jakie sobie wymarzyłam. Mogę z całkowitą pewnością polecić go jako super fotografa i portrecistę.

Edyta

Fotograf i wizażystka stanowią idealny i bardzo profesjonalny tandem!!!!!!!!!! Jestem totalnie zachwycona… jeszcze raz bardzo dziękuję za niesamowite przeżycia! Podczas naszej sesji miałam niespotykaną okazję zobaczyć inną siebie :) Po tej sesji wiem, że i ja mogę ładnie wyglądać!!! Na prawdę wielkie wielkie dziękuję!!!!!!

Marta

Podobno dobry fotograf to artysta, który potrafi zatrzymać chwilę i nadać jej niepowtarzalny charakter. I według mnie Marcin posiadł tę umiejętność. Aparat fotograficzny w jego rękach nabiera mocy :-) Zdjęcia wykonane przez Marcina urzekają różnorodnością. Studyjną sesję wspominam z przyjemnością . To frajda pracować z profesjonalistą. Wielki plus za życzliwość i atmosferę podczas sesji.

Anna

Pan Marcin Godlewski współpracował z naszą firmą w dniu 16 lutego 2010 roku wykonując reportaż z balu karnawałowego dla pracowników Avivy, który odbył się w Fabryce Trzciny w Warszawie. Zadania postawione przed nim przez naszą firmę zrealizował z wysoką dbałością o jakość. Jako fotograf wykazał się bardzo dużą dyskrecją i kreatywnością, a jednocześnie był obecny w każdym miejscu gdzie działo się coś specjalnego i godnego sfotografowania. Wierzę, że czas spędzony w Fabryce Trzciny, także dzięki pracy Pana Marcina, pozostanie na długo w pamięci i w albumach naszych gości. Bardzo dziękujemy za współpracę i życzymy Panu zawodowych sukcesów.

Aviva

Magdalena Wrzesińska

Marcin to profesjonalista w każdym calu, a przy tym otwarty i sympatyczny człowiek, ma mnóstwo ciekawych pomysłów na zdjęcia. Sesja w miłej, bezstresowej atmosferze. Już teraz polecamy Marcina wszystkim znajomym.

Julita i Kuba